ZAPRASZAMY NA JAZDY KONNE

mieszkańców Częstochowy, Kłobucka, Olesna, Blachowni i okolic

Najlepsi instruktorzy

Nasi instrukturzy w miłej atmosferze przekażą Ci swoją wiedzę podczas nauki jazdy konnej.

Przyjazne konie

Konie, na których prowadzimy jazdy są spokojne, przyjaźnie nastawione do człowieka i dobrze ujeżdżone.

Niskie ceny

Niskie ceny pozwolą Ci na częsty powrót do naszego ośrodka i doskonalenie swoich umiejętności.

Zapraszamy na letni obóz jeździecki

 
Obóz przeznaczony jest dla miłośników koni i jazdy konnej, którzy pragną nie tylko jeździć konno, ale także poznać od strony praktycznej pielęgnację, obsługę i opiekę nad końmi. Uczestnicy podzieleni na grupy poznają codzienną pracę przy koniach, zasady żywienia, pielęgnacji oraz jazdy konnej. Grupy podzielone będą według stopnia zaawansowania.
Dla początkujących nauka jazdy konnej: czyszczenie, siodłanie, jazda na lonży, nauka stępowania i kłusowania.
Dla zaawansowanych: praca w 3 chodach, korekta dosiadu, elementy ujeżdżenia i skoków.
Wszyscy uczestnicy wezmą też udział w zajęciach z woltyżerki. W programie przewidziane są również zajęcia teoretyczne z jeździectwa , psychologii koni oraz hodowli. Będzie możliwość podpatrzenia pracy z koniem na lonży, a także pod siodłem, prowadzonej przez trenerów i zawodników.
 
 
 
 

POZNAJ NASZYCH INSTRUKTORÓW

Katarzyna Suchan

Katarzyna Suchan

Instruktor sportu, sędzia PZJ 1 klasy w skokach przez przeszkody, sędzia woltyżerki, lonżujący, członek zarządu Śląskiego Związku Jeździeckiego. Naucza jazdy konnej i szkoli zawodników od 1995 roku.
Krzysztof Suchan

Krzysztof Suchan

Instruktor sportu, sędzia PZJ 1 klasy w skokach przez przeszkody, sędzia woltyżerki, lonżujący, członek zarządu Śląskiego Związku Jeździeckiego. Naucza jazdy konnej i szkoli zawodników od 1995 roku.

NASZA OFERTA

Ośrodek Jeździecki "Cwał" jest położony w spokojnej wsi Truskolasy, ok. 20 kilometrów od Częstochowy. Oferujemy naukę jazdy konnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy wszystkich zarówno na jazdy rekreacyjne jak i jazdy w teren. Prowadzimy treningi sportowe, ujeżdżeniowe i skokowe. Dodatkowo prowadzimy pensionat dla koni oraz oferujemy do sprzedaży konie w różnym wieku o różnych temperamentach i umiejętnościach.

Kto jest online?

Odwiedza nas 279 gości oraz 0 użytkowników.

© 2024 Ośrodek Jeżdziecki "Cwał" | Wykonanie: IT Bridge